Náš tip! Bio

142451809

15.02.2021

Skladem

110 Kč s DPH

ks

Voňavá kompozice, ke které snad není třeba nic dodávat. Milujeme ji :-). Rooibos není čaj z čajovníku, jde o keř pocházející z jižní Afriky. Z jeho jehličnatých větviček se suší tento čaj s osobitou, zemitou chutí, bez obsahu kofeinu/teinu. Charakterizuje ho tmavě mahagonová barva, osobitá příjemná chuť a vůně. Je známý svými antioxidačními účinky a nízkým obsahem kalorií. Bývá oblíbený i pro přípravu studených nápojů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Baleno v biologicky odbouratelném balení. Vypěstováno v rámci biologického zemědělství bez použítí chemických hnojiv a pesticidů. 

Složení: Rooibos*°(92%), skořice*°(4%), pomerančová kůra *°(3%), zázvor*°, pomerančový olej*°, *°100% bio a Fairtrade

Původ: Jižní Afrika, Fairtradové družstvo Rooibos Cooperative Wupperthal

Obsahuje 20 sáčků po 1,5g

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Požadované vlastnosti
Bio
Druh
bio
Druh čajů
ovocné

Kontaktujte nás!