Bio

P00046

30.09.2019

Není skladem

156 Kč s DPH

ks

Vysoce kvalitní čokoláda, vhodná na vaření i mlsání. 48% kakaa. Bez lepku, bez sojového lecithinu. Malé kapičky čokolády lze široce využít v kuchyni, nebo zamíchat do müsli, kaše, do muffinů... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení: kakaový prášek, třtinový cukr, kakaové máslo, vanilka. Může obsahovat stopy ořechů a mléka. Vypěstováno v rámci ekologického zemědělství bez použítí chemických hnojiv a pesticidů.

Kakao je jednou z nejkomplexnějších a nejbohatších potravin, které nám příroda nabízí. Má stimulující účinky, umí pozvednout náladu a zažehnat chmury. Ne nadarmo jej májští indiáni nazývali potravou bohů.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Hmotnost
225 g
Druh čokolády
hořké
Požadované vlastnosti
Bio
Druh
bio

Kontaktujte nás!