Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem různých společností. Útočník jen zneužívá naší adresu. Tyto i jiné podvodné e-maily proto ignorujte, prosím.

Fairtrade Mletá káva NATURAL, 250 g

Tělo a síla africké robusty jsou základem této mleté kávy, doplněné aromatickou tečkou vytříbených arabik ze Střední Ameriky.

Vyprodáno
Kód: 142264109
99 Kč 88 Kč bez DPH 396 Kč / 1 kg
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 250 g

Plná, kulatá a intenzivní chuť s příjemným dotekem  koření. Silnější káva s vyšším obsahem robusty a dotekem arabiky. 

Původ kávových zrn: KCU - Kagera Cooperative Union, Tanzania CECOCAFEN - Central de Cooperativas Cafetaleras del Norte, Nicaragua Unión de la Selva, Mexico COOCAFE, Brazil

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu