Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Zrnková káva Colombia Cauca, 500 g

100% arabika z Kolumbie v novém recyklovatelném obalu. Intenzivně voňavá, s tóny tropického ovoce a červených bobulí. Dokonale vyvážená.

Skladem (>10 ks)
Kód: P00629
410 Kč 366 Kč bez DPH 820 Kč / 1 kg
Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 500 g
Bio Zrnková káva Colombia Cauca, 500 g
Bio

Gourmet 100% arabika z Kolumbie

Cauca je hlavní oblast produkce vysoce kvalitní kávy v Kolumbii. Káva s vůní červeného ovoce a tropického ovoce. Díky své práci se družstvo dokázalo zastat malých producentských rodin a ochránit je před špatnými praktikami velkých kávových nadnárodních společností.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu