Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Mletá káva Sumatra Raja Gayo, 250 g

100% arabika ze Sumatry se sametovým tělem. Vůně koření, tabáku a ušlechtilých dřev. Výrazná kyselost a dlouhá dochuť. Min. trvanlivost do 9/2024.

Skladem (>10 ks)
Kód: P00627
195 Kč –13 % 169 Kč 151 Kč bez DPH 676 Kč / 1 kg
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 250 g
Bio Mletá káva Sumatra Raja Gayo, 250 g
Akce Bio
195 Kč –13 %

Důvodem slevy je datum minimální trvanlivosti do 9/2024.

Gourmet 100% arabika ze Sumatry. 100% arabika ze Sumatry v novém recyklovatelném obalu bez hliníku. Luxusní vstup do úst se sametovým tělem. Vůně koření, tabáku a ušlechtilých dřev. Výrazná kyselost a dlouhá dochuť.

Pěstováno ve vysokohorských oblastech. V družstvu KSU Arinagata využívají členové Fairtrade Premium ke zmírnění dopadů globálního oteplování vytvořením fondu, který pokrývá základní potřeby členů postižených přírodními katastrofami.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu