Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali o opatřeních, která jsme zavedli v souvislosti s epidemií a nařízeními vlády. Abychom co nejvíce omezili náš pohyb a osobní kontakt, počínaje dnem 16.3. odesíláme objednávky 2x týdně (pondělí a čtvrtek), namísto každého pracovního dne. Ve skladu pracujeme v ochranných pomůckách a zvýšili jsme používání desinfekce. V případě dobírky lze hradit kurýrovi pouze platební kartou. Prodáváme zboží naskladněné nejpozději v lednu 2020, nové zboží z EU zatím nenaskladňujeme. Objednávky přijímáme a dotazy vyřizujeme bez omezení každý den v rámci home office. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!!!

Bio Rýchle info
Palmová srdíčka Oxfam, 410g

Palmová srdíčka Oxfam, 410g

Skladem
4,90 €
Hmotnosť 350 g
Křehký vnitřek vegetačního vrcholku palmy. Delikátní chuť připomínající na kyselo naložené artyčoky. Skvěle se hodí na saláty, zapékání s…

Ak poznáte pojem fair trade, potom sa Vám pravdepodobne ako prvý vybaví káva. A je to tak - káva je najviac obchodovanou a žiadanou komoditou v rámci spravodlivého obchodu. Nie je však nutné sa obmedzovať len na ňu. V krajinách tretieho sveta je mnoho ďalších plodín, za ktoré si pestovatelia zaslúžia spravodlivú cenu. Okrem čaju, kakaa a cukru dnes už tiež napr. Exotické ovocie, obilniny, oriešky, rôzne korenie a mnoho ďalšieho. Spoznajte, čo všetko s logom Fairtrade je v ponuke!