Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali o opatřeních, která jsme zavedli v souvislosti s epidemií a nařízeními vlády. Abychom co nejvíce omezili náš pohyb a osobní kontakt, počínaje dnem 16.3. odesíláme objednávky 2x týdně (pondělí a čtvrtek), namísto každého pracovního dne. Ve skladu pracujeme v ochranných pomůckách a zvýšili jsme používání desinfekce. V případě dobírky lze hradit kurýrovi pouze platební kartou. Prodáváme zboží naskladněné nejpozději v lednu 2020, nové zboží z EU zatím nenaskladňujeme. Objednávky přijímáme a dotazy vyřizujeme bez omezení každý den v rámci home office. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!!!

V spolupráci s našimi dodávateľmi ponúkame českým firmám a inštitúciám branding / personifikáciu Fairtrade produktov - označenie vlastným logom.

Prajete si mať vlastné firemné Fairtrade cukor, kávu, čokoládky, sladkosti a ďalšie produkty? Radi by ste tak priamo ukázali, že etické hodnoty sú pre Vašu spoločnosť dôležité? Potom ste tu správne! Neváhajte sa na nás obrátiť s Vašou predstavou. Iste nájdeme optimálne riešenie.