Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali o opatřeních, která jsme zavedli v souvislosti s epidemií a nařízeními vlády. Abychom co nejvíce omezili náš pohyb a osobní kontakt, počínaje dnem 16.3. odesíláme objednávky 2x týdně (pondělí a čtvrtek), namísto každého pracovního dne. Ve skladu pracujeme v ochranných pomůckách a zvýšili jsme používání desinfekce. V případě dobírky lze hradit kurýrovi pouze platební kartou. Prodáváme zboží naskladněné nejpozději v lednu 2020, nové zboží z EU zatím nenaskladňujeme. Objednávky přijímáme a dotazy vyřizujeme bez omezení každý den v rámci home office. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!!!

Objednávky je možné vyzvednout v našem výdejním místě - Vinotéka Matěj, Butovická 44/70, Praha 5 Jinonice.

Toto není naše prodejna, zboží je nutné připravit na základě objednávky. Na Vaši žádost zde můžeme připravit zboží na ukázku, ochutnávku, či u dobrého vínka a fair trade kávy probereme cokoli :-).

Otvírací doba: PO-SO 16-21:30

Od 1.3.2017 podléhají osobní odběry hrazené hotově registraci plateb EET. Abychom pro naše zákazníky zachovali tuto možnost dostupnou, přistoupili jsme k vystavování EET účtenek předem (není možné vystavit účtenku na výdejním místě). Prosíme zákazníky, aby si své objednávky vyzvedávali, a nemuseli jsme tak podstupovat následné stornování objednávek a účtenek. Moc děkujeme!

Těšíme se na Vás!