Náš tip! Bio

P00257

31.01.2020

Skladem

49 Kč s DPH

ks

Protřepte, otevřete a vychutnejte studené! Vysoce kvalitní READY-2-DRINK čokoláda s mlékem, pouze 6% cukru, v recyklovaném a recyklovatelném kartonovém obalu (FSC certifikát - environmental friendly).Není potřeba uchovávat v chladu. Stačí vychladit před konzumací pro osvěžení. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení: Plnotučné mléko 66% *, odstředěné mléko 26% *, třtinový cukr 6% *, kakao odtučněné 1,8% *, stabilizátor: karagenan * 100% produkt ekologického zemědělství.

Kakao a cukr pochází z fair trade produkce a jejím zakoupením se podílíte na zlepšení životních podmínek domorodých menšin v Latinské Americe.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli fair trade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Objem
230 ml

Kontaktujte nás!