Bavlněná rouška z Nepálu ASSORTED, Namaste

Novinka
Výrobce
Namaste

Kód produktu
MK11

Cena
90 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Z fair trade projektu Kamlari. Projekt vznikl jako protiváha nekalým praktikám bohatých obchodníků, zaměstnávajících v Nepálu ženy a dívky za nedůstojných pracovních podmínek. Barevné varianty jsou orientační. Více

Stylové roušky vyrobené organizací Fair Trade Group Nepal, jsou praktické, opakovaně použitelné a dodávají se v univerzální velikosti a tvaru. Vyrobeno v rámci projektu Kamlari, v kterém se zaměstnavatelé zavazují poskytovat důstojnou práci nepálským ženám a dívkám. Ty bývaly v Nepálu obyčejně zaměstnávány bohatými obchodníky, kdy byly často vystaveny zneužívání, nesnesitelně drsným podmínkám a nízkému nebo žádnému platu.. Nepálská vláda naštěstí postavila tuto praktiku v roce 2017 mimo zákon.

Prodyšná bavlna

Předeprané

Lze prát na 40 stupňů. Pro dezinfekci látku přežehlete.

Vybaveno elastickými gumičkami

Komfortní profil

Ekologicky šetrné

 Certifikát: The British Association for Fair Trade Shops (BAFTS) je asociace velkoobchodníků a maloobchodníků z Velké Británie, kteří jsou zapojeni do prodeje a propagace fair trade zboží. Členové BAFTS se v asociaci sdružují za jediným cílem - pomoci přispět ke dosažení změny v pracovních podmínkách výrobců z třetího světa. BAFS organizuje různé kampaně a programy, které jsou zaměřeny na zvýšení informovanosti a pochopení potřeb a práv výrobců. BAFTS je zapojena také do celosvětového hnutí na podporu Fair trade díky svému členství ve Světové asociaci pro fair trade (WFTO). WFTO - World Fair Trade Organization WFTO (World Fair Trade Organization) - sdružení výrobců, dovozců i prodejců, spojující všechny články Fair Trade řetězce z celého světa. Poskytuje svým členům známku, kterou potvrzuje, že se jedná o skutečné Fair Trade organizace (FTO). WFTO má asi 260 členů z 59 zemí. www.wfto.com Dříve bylo toto sdružení známé pod názvem IFAT (International Fair Trade Association).

Parametry

Fair Trade ano

Diskuse


Najdete nás i na MALL.CZ