Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Ručně tkaný batoh s potiskem slona z Nepálu

Praktický pevný batoh se symbolem slona. Sloni jsou tradičně považováni za symbol štěstí a nositelé mnoha dalších vlastností, jako je věrnost, moudrost a ochrana. Obsahuje hlavní oddíl, který je rozdělen na 2 prostory, s vycpávkou na notebook/tablet, přední kapsu na zip a otevřené boční kapsy s nastavitelnými popruhy a háčkem na zavěšení. Vše zdobené etnickými pruhy a vzorováním. Z udržitelných zdrojů. Barevné provedení se může mírně lišit. Rozměry 42 x 47 x 10 cm Ručně vyráběné v Nepálu
Skladem (1 ks)
Kód: BP32
950 Kč 785 Kč bez DPH 950 Kč / 1 ks

Výrobce batohů v Káthmándú je členem Fair Trade Group Nepál a má sociální program na školení a rehabilitaci dívek „Kamlari“, které utekly ze života otroctví. Jejich hlavní prostory byly zničeny zemětřesením v dubnu 2015 a od té doby sídlí v provizorní panelové budově poblíž. Od zemětřesení Namaste výrazně zvýšilo své výdaje v Nepálu a jsme hrdí na to, že můžeme pomoci této nádherné zemi postavit se zpět na nohy.

 Certifikát: The British Association for Fair Trade Shops (BAFTS) je asociace velkoobchodníků a maloobchodníků z Velké Británie, kteří jsou zapojeni do prodeje a propagace fair trade zboží. Členové BAFTS se v asociaci sdružují za jediným cílem - pomoci přispět ke dosažení změny v pracovních podmínkách výrobců z třetího světa. BAFS organizuje různé kampaně a programy, které jsou zaměřeny na zvýšení informovanosti a pochopení potřeb a práv výrobců. BAFTS je zapojena také do celosvětového hnutí na podporu Fair trade díky svému členství ve Světové asociaci pro fair trade (WFTO). WFTO - World Fair Trade Organization WFTO (World Fair Trade Organization) - sdružení výrobců, dovozců i prodejců, spojující všechny články Fair Trade řetězce z celého světa. Poskytuje svým členům známku, kterou potvrzuje, že se jedná o skutečné Fair Trade organizace (FTO). WFTO má asi 260 členů z 59 zemí. www.wfto.com Dříve bylo toto sdružení známé pod názvem IFAT (International Fair Trade Association).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu