Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Ovocné karamely 4 příchutí, 100 g

Báječné jemné karamely z Fairtrade třtinového cukru. Bez umělých barviv a ochucovadel, bez lepku. Ochutnejte pomerančovou, jahodovou, citrónovou, nebo ananasovou. Obsahuje vysoce kvalitní Fairtrade třtinový cukr dovezený pod záštitou neziskové organizace Craft Aid z Mauriciu, která zaměstnává fyzicky a mentálně handicapované osoby, a také se stará o snižování chudoby v regionu vytvářením férových pracovních příležitostí.
Skladem (3 ks)
Kód: 143705287
53 Kč 47 Kč bez DPH 53 Kč / 100 g
Kategorie: Cukrovinky, sladkosti, pomazánky
Hmotnost: 100 g

 Složení: Fairtrade třtinový cukr, glukózvý sirup, kyselina citrónová, kokosový olej, přírodní stabilizátor E420, arabská guma, přírodní aromata. Může obsahovat stopy ořechů, jader, sezamu, soji, mléka.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu