Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Minikomoda BUTTERFLY s 16 keramickými šuplíčky, mangové dřevo

Všech 16 čel zásuvek má ručně malovaný geometrický motýlí vzor, který chytře skrývá vytahovací úchyty. Lesklá glazura zvýrazňuje barvy skvěle kontrastující s teplou strukturou dřeva. Okouzlující způsob uchovávání koření, čajů a sušených bylin, ale také víceúčelové úložné řešení pro šperky, drobnosti, umělecké a řemeslné materiály nebo galanterii. Autentická tradiční indická truhla s pokladem. Velikost: 32 x 11 x 34 cm Keramika, mangové dřevo Ručně Vyrobeno V Indii
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: STC59
3 100 Kč 2 562 Kč bez DPH 3 100 Kč / 1 ks
Kategorie: Řemeslné výrobky
Položka byla vyprodána…

Dodavatelem této krásné komody s ručně malovanými keramickými šuplíčky je rodinný podnik v Indii, který svým zaměstnancům zajišťuje dobré pracovní podmínky a výhody, včetně důchodů a zdravotní péče. Také splňují podmínky ISO 9001.

Stejně jako všechny produkty Namaste je tato komodka vyrobena podle principů fair trade. Je vyrobena z dřeva mangovníku, udržitelného tvrdého dřeva, který má minimální dopad na životní prostředí.   Má keramické, ručně malované a tradičním způsobem vypalované keramické šuplíčky .

Materiál: dřevo mangovníku, keramické zásuvky

Péče: V případě pokapání otřete dřevo ihned suchým hadříkem.  Pro čištění a leštění použijte voskový leštič. Keramiku myjte ručně v teplé mýdlové vodě. Keramika je vhodná pro uchovávání potravin. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky ani silikonové čistící spreje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu