Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Zrnková káva BIOARABICA, 1 kg

Kombinace pečlivě vybraných zrn těch nejlepších arabik pro dosažení vyvážené kávy s výrazným aroma a delikátní jemnou chutí, která uspokojí i ty nejnáročnější.

Skladem (>10 ks)
Kód: 141741390
590 Kč 527 Kč bez DPH 590 Kč / 1 kg
Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 1000 g
Bio Zrnková káva BIOARABICA, 1 kg
Bio

Kombinace pečlivě vybraných zrn těch nejlepších arabik pro dosažení vyvážené kávy s výrazným aroma a delikátní jemnou chutí, která uspokojí i ty nejnáročnější. Vyprodukováno na plantážích s respektem k přírodnímu prostředí, bez použití pesticidů, herbicidů a chemických hnojiv. Nyní v novém 100% recyklovatelném balení.

Původ zrn: Arhuacos, Colombia

CECOCAFEN - Central de Cooperativas Cafetaleras del Norte, Nicaragua

Unión de la Selva, Méjico

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu