Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Zelená zrnková káva, 150 g

Nepražená zelená kávová zrna. Proč zelená káva podporuje hubnutí? Zelená káva dovoluje zmenšit pocit hladu, což vede k omezení konzumace jídla a chuti na sladké. Obsahuje aktivně působící základ – chlorogenovou kyselinu, která eliminuje záchvaty hladu. Zelená káva zároveň zrychluje metabolismus a spalování tuku v játrech a očišťuje organismus od nahromaděných toxinů. Kofein obsažený v zelené kávě působí proti snížení energie a vitality.

Skladem (1 ks)
Kód: 164499628
110 Kč 98 Kč bez DPH
Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 150 g
Bio Zelená zrnková káva, 150 g
Bio

Použití: 1."džus": odměřte správný počet kávových zrn (1 zrnko na každých 10kg tělesné váhy). Přelijte zrnka vodou. Poté nechejte zrnka v půl hrnku vody po dobu 10 hodin nasakovat vodu. Poté promíchejte a sceďte. Takto připravený nápoj vypijte 1-2x denně. Ráno působí nejlépe.

2. odvar: odměřte 15g kávových zrn a propláchněte vodou. Vložte do konvice/kastrůlku, přilijte 175 ml vody a přiveďte k bodu varu. Vypněte plotnu a nechte stát na ohni ještě 15 min. Poté přesuňte stranou. Nechte vyluhovat ještě cca 1 hodinu a poté sceďte. Takto připravený nápoj vypijte 1-2x denně. Ráno působí nejlépe.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu