Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Třtinový moučkový cukr, 5 kg

Tento moučkový cukr je získáván z cukrové třtiny bez chemického zpracování. Je skvělý jako zdravější varianta pro zdobení moučníků a zákusků. Min. trvanlivost do 4/2024.

Skladem (1 ks)
Kód: P00591
950 Kč –50 % 469 Kč 419 Kč bez DPH 94 Kč / 1 kg
Kategorie: Cukr a med
Hmotnost: 5000 g
Bio Třtinový moučkový cukr, 5 kg
Akce Bio
950 Kč –50 %

Důvodem slevy je datum minimální trvanlivosti do 4/2024.

Tento moučkový cukr je získáván přímo z cukrové třtiny bez chemického zpracování. Je skvělý jako zdravější varianta pro zdobení moučníků a zákusků. Obsahuje Fairtrade třtinový cukr. Produkt ekologického zemědělství.

Družstvo Manduvirá z Paraguaye cíleně pomáhá svým členům s obchodováním jejich cukru a dalších produktů, poskytuje programy pro finanční podporu, získání grantů a zavedení nových zemědělských technologií. Díky této aktivitě se výrazně zlepšila životní situace místních pěstitelů.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu