Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Rooibos MINT, 20 porcí

Rooibos je známý svými antioxidačními účinky a nízkým obsahem kalorií. Bývá oblíbený i pro přípravu studených nápojů. V těchto sáčcích navíc s mátou. Min. trvanlivost do 15.5.2024.

Skladem (3 ks)
Kód: 142451802
110 Kč –40 % 65 Kč 58 Kč bez DPH 217 Kč / 100 g
Bio Rooibos MINT, 20 porcí
Akce Bio
110 Kč –40 %

Důvodem slevy je datum minimální trvanlivosti do 15.5.2024.

Rooibos není čaj z čajovníku, jde o keř pocházející z jižní Afriky. Z jeho jehličnatých větviček se suší tento čaj s osobitou, zemitou chutí, bez obsahu kofeinu/teinu. Charakterizuje ho tmavě mahagonová barva, osobitá příjemná chuť a vůně. Je známý svými antioxidačními účinky a nízkým obsahem kalorií. Bývá oblíbený i pro přípravu studených nápojů.

Baleno v biologicky odbouratelném balení. Vypěstováno v rámci biologického zemědělství bez použítí chemických hnojiv a pesticidů.

Máta a některé její účinky: podporuje trávení, působí blahodárně na žlučník a pomáhá při redukční dietě.

Původ: Jižní Afrika, Fairtradové družstvo Rooibos Cooperative Wupperthal

Obsahuje 20 sáčků po 1,5g

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu