Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Mletá káva FRAGANTE, 250 g

Tato 100% arabika byla navržena s cílem vytvořit chuťově opravdu lahodnou kávu. Její vyvážená, jemná chuť a kulaté aroma z ní činí tu správnou volbu pro klidné chvíle. Min. trvanlivost do 6/2024.

Skladem (2 ks)
Kód: 164860145-2
148 Kč –33 % 99 Kč 88 Kč bez DPH 396 Kč / 1 kg
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 250 g
Bio Mletá káva FRAGANTE, 250 g
Akce Bio
148 Kč –33 %

Důvodem slevy je datum minimální trvanlivosti do 6/2024.

Tato 100% arabika byla navržena s cílem vytvořit chuťově opravdu lahodnou kávu. Její vyvážená, jemná chuť a kulaté aroma z ní činí tu správnou volbu pro klidné chvíle. Jemně pražená. Vyprodukováno na plantážích s respektem k přírodnímu prostředí, bez použití pesticidů, herbicidů a chemických hnojiv.

Původ kávových zrn: CECOCAFEN - Central de Cooperativas Cafetaleras del Norte, Nicaragua

Unión de la Selva, Mexico

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu