Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Miničokoládky mléčné Speculoos, 1800 g

Velké balení 4,5g miničokoládek - méčné 37% Speculoos. Počet čokoládek v balení cca 350ks. Křupavost a originální mix koření v belgické sušence Speculoos činí z této čokolády jedinečné belgické pokušení. Na každé čokoládce logo Fairtrade a Bio.
Skladem (3 ks)
Kód: 165032435
1 297 Kč 1 158 Kč bez DPH 72 Kč / 100 g
Kategorie: Napolitánky, malé čokolády
Hmotnost: 1800 g

Složení : Třtinový cukr *, kakaové máslo *, sušené plnotučné mléko *, kakaová hmota *, speculoos * 3% (pšeničná mouka *, třtinový cukr *, rostlinné oleje a tuky * (palmový *, slunečnicový *), med *, sójová mouka *, prášek do pečiva: hydrogenuhličitan sodný, skořice *), Speculoos koření 1% (ceylonská skořice *, muškátový oříšek *, zázvor *, badyán *, vanilka *), vanilka *. Kakaová sušina: minimálně 37 %. Mléčná sušina: minimálně 21 %. Může obsahovat stopy ořechů, vajec a sezamu. * produkty z ekologického zemědělství – kontrola CERTISYS-BE-BIO-01 – www.certisys.eu. – Fairtrade kakao, cukr, speculoos a vanilka. Cukr s hmotnostní bilancí. Celkem 75,9 %. Navštivte info.fairtrade.net/sourcing.

Čokolády TOHI jsou kompletně zabalené v recyklovatelném obalu, pocházejícím výhradně z udržitelně a odpovědně pěstovaných lesních porostů.

Čokoládovny TOHI jsou certifikované jako "carbon-neutral", což znamená, že emise oxidu uhličitého spojené s produkcí jsou sníženy na minimum. TOHI se podílí na projektech v Ugandě zasazujících se o záchranu místních lesních porostů. V Ugandě je totiž každá domácnost závislá na těžbě a pálení dřeva a uhlí, což způsobuje ničení lesů a znatelné zhoršování stavu ovzduší. Environmentální projekty v Ugandě zavádějí ekologické metody do každodenního života místních obyvatel. Např. použitím ekologických kamen se sníží produkce oxidu uhličitého jedné domácnosti až o 40%. Značku TOHI vytvořila společnost Dolfin jako logický krok vývoje a filozofie firmy s dlouholetou tradicí belgických čokoládoven. Společnost Dolfin vždy dbala na používání čistě přírodních přísad a společenskou odpovědnost. Tohi je malý roztomilý pestrobarevný ptáček objevený v roce 2004 v Kolumbijském pohoří Serranía de los Yariguíes - v izolovaném horském pásu na pomezí Kolumbie a Venezuely, odkud pocházejí i kakaové boby pro TOHI čokolády. Zvláštní náhodou je tento ptáček zbarven do belgických národních barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu