Bio kokosový cukr, 5 kg

Tento cukr se vyrábí z nektaru květů kokosové palmy rostoucí v tropickém podnebí. Jeho předností je nízký glykemický index (35), čímž prospívá ke zmírnění kolísání hladiny cukru v krvi. Obsahuje Inulin, který pomáhá ke zpomalení absorpce glukózy. Dále obsahuje železo, zinek, draslík, antioxidanty a vlákninu. Mám příjemnou sladkou chuť s nádechem karamelu.
Skladem (2 ks)
Kód: P00650
1 566 Kč 1 398 Kč bez DPH 313 Kč / 1 kg
Kategorie: Cukr a med
Hmotnost: 250 g

Původ: družstvo Profil Mitra Abadi, PT. Indonésie.

Družstvo se zasazuje zejména o vzdělávání svých členů a zvyšování jejich kvalifikace. Zemědělci a pracovníci se tak stávají samostatní a dokáží suverénně řídit své podniky a důstojně živit své rodiny.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu