Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Kávové kapsle kompostovatelné MIX, 120 kapslí (Nespresso® kompatibilní)

100% kompostovatelné kapsle, Nespresso® kompatibilní. Certifikováno TÜV Austria. Obsahuje 120 ks kapslí po 5 g třech druhů z naší nabídky.

Skladem (1 ks)
Kód: P00490
1 029 Kč 919 Kč bez DPH 1 029 Kč / 1 ks
Kategorie: Kávové kapsle
Kapsle mix
Bio

Směs tří druhů káv v kapslích balených vždy po 10 ks bez krabičky. Obdržíte tedy 3x40 kapslí druhů Lungo, Fortissimo a Bez kofeinu. Bohužel jednotlivé sáčky s kapslemi nejsou od výrobce nijak označeny ani rozlišeny, popisujeme je tedy ručně fixou názvem kávy uvnitř.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i vzhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu