Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali o opatřeních, která jsme zavedli v souvislosti s epidemií a nařízeními vlády. Abychom co nejvíce omezili náš pohyb a osobní kontakt, počínaje dnem 16.3. odesíláme objednávky 2x týdně (pondělí a čtvrtek), namísto každého pracovního dne. Ve skladu pracujeme v ochranných pomůckách a zvýšili jsme používání desinfekce. V případě dobírky lze hradit kurýrovi pouze platební kartou. Prodáváme zboží naskladněné nejpozději v lednu 2020, nové zboží z EU zatím nenaskladňujeme. Objednávky přijímáme a dotazy vyřizujeme bez omezení každý den v rámci home office. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!!!

Jste-li obchod/e-shop/kavárna/restaurace, můžete u nás nakupovat za velkoobchodní a zvýhodněné ceny. Stačí se zaregistrovat v našem obchodě a napsat nám na info@fairtrademarket.cz. Budeme potřebovat Vaše kontaktní údaje, IČ, DIČ a místo, kde zamýšlíte naše produkty prodávat (obchod, e-shop). Poté Vám aktivujeme velkoobchodní přístup, kde již uvidíte Vaše ceny.

Velkoobchodní ceny se týkají těchto značek:

Alternativa3

Tropical Wholefoods

čokolády TOHI

kosmetika AKOMA

řemeslné výrobky Namaste

Oxfam

Divine Chocolates Ltd

Hampstead


U ostatních produktů jsou pro Vás ceny zvýhodněné oproti maloobchodním cenám.

Nejste-li prodejce, ale potřebujete dodat větší množství výrobků, nebo plánujete pravidelné odběry pro Vaši firmu, zpracujeme pro Vás individuální cenovou kalkulaci.