Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali o opatřeních, která jsme zavedli v souvislosti s epidemií a nařízeními vlády. Abychom co nejvíce omezili náš pohyb a osobní kontakt, počínaje dnem 16.3. odesíláme objednávky 2x týdně (pondělí a čtvrtek), namísto každého pracovního dne. Ve skladu pracujeme v ochranných pomůckách a zvýšili jsme používání desinfekce. V případě dobírky lze hradit kurýrovi pouze platební kartou. Prodáváme zboží naskladněné nejpozději v lednu 2020, nové zboží z EU zatím nenaskladňujeme. Objednávky přijímáme a dotazy vyřizujeme bez omezení každý den v rámci home office. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!!!

Rýchle info
Fairtrade ovocný čaj Raspberry Inferno 250ks

Fairtrade ovocný čaj Raspberry Inferno 250ks

Není skladem
19,49 €
Zloženie: jablká (42.5%), ibištek (40%), ostružinový list (7%), prírodná aróma, baza, chilli, maliny (1%). Plný ovocný čaj s výraznou…

Ak poznáte pojem fair trade, potom sa Vám pravdepodobne ako prvý vybaví káva. A je to tak - káva je najviac obchodovanou a žiadanou komoditou v rámci spravodlivého obchodu. Nie je však nutné sa obmedzovať len na ňu. V krajinách tretieho sveta je mnoho ďalších plodín, za ktoré si pestovatelia zaslúžia spravodlivú cenu. Okrem čaju, kakaa a cukru dnes už tiež napr. Exotické ovocie, obilniny, oriešky, rôzne korenie a mnoho ďalšieho. Spoznajte, čo všetko s logom Fairtrade je v ponuke!