Milí zákazníci, rádi bychom vás informovali o opatřeních, která jsme zavedli v souvislosti s epidemií a nařízeními vlády. Abychom co nejvíce omezili náš pohyb a osobní kontakt, počínaje dnem 16.3. odesíláme objednávky 2x týdně (pondělí a čtvrtek), namísto každého pracovního dne. Ve skladu pracujeme v ochranných pomůckách a zvýšili jsme používání desinfekce. V případě dobírky lze hradit kurýrovi pouze platební kartou. Prodáváme zboží naskladněné nejpozději v lednu 2020, nové zboží z EU zatím nenaskladňujeme. Objednávky přijímáme a dotazy vyřizujeme bez omezení každý den v rámci home office. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!!!

Ve spolupráci s našimi dodavateli nabízíme českým firmám a institucím branding/personifikaci Fairtrade produktů - označení vlastním logem.

Přejete si mít vlastní firemní Fairtrade cukr, kávu, čokoládky, sladkosti a další produkty? Rádi byste tak přímo ukázali, že etické hodnoty jsou pro Vaši společnost důležité? Pak jste tu správně! Neváhejte se na nás obrátit s Vaší představou. Jistě najdeme optimální řešení.