(1)

142264108

31.01.2021

Skladem

99 Kč s DPH

ks

Poznejte unikátní způsob pražení podle tradiční španělské receptury. 70% zrn je upraženo standardním způsobem a 30% se pražilo spolu s 2,5% třtinového cukru. Tato káva je ve Španělsku, Itálii, Portugalsku a dalších zemích velice oblíbená. Chutná jemně nasládle, nikoli přímo sladce, a přítomnost cukru při pražení jí propůjčuje jemné karamelové tóny. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Tělo a síla africké robusty jsou základem této mleté kávy, doplněné aromatickou tečkou vytříbených arabik ze Střední Ameriky.

Původ kávových zrn:

KCU - Kagera Cooperative Union,

Tanzania CECOCAFEN - Central de Cooperativas Cafetaleras del Norte,

Nicaragua Unión de la Selva,

Mexico COOCAFE, Brazil

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Hmotnost
250 g
Druh kávy
mletá
Forma kávy
mletá

04. 05. 2019, 15:24

moc dobrá

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!