Milí zákaznici, děkujeme za Vaši podporu a přízeň v tomto roce! :-) Poslední letošní zásilky odešleme v pátek 21.12. , a to všechny skladové objednávky došlé do pátku 10:00. objednávky došlé později začneme vyřizovat 2.1.2019. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Přejeme vám poklidné a radostné vánoční svátky plné světla!

93396617

Skladem

132 Kč s DPH

ks

Koření v jogi čaji vám zahřeje tělo i duši. Složení: listy skořice, kardamon, hřebíček, zázvor, muškátový květ, šafrán, skořice a pepř v proměnlivých váhových podílech. V Nepálu se připravuje většinou s mlékem, pije se zvláště v zimě, kdy jeho blahodárné teplo zahřeje tělo. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Koření do Fair trade jogi čaje pochází z čajových zahrad družstva Kanchanjunga ve východním Nepálu. Různé druhy koření, ze kterých se tento čaj skládá, mu dávají jedinečnou aromatickou chuť a vůni.

Příprava: jednu čajovou lžičku jogi čaje povařte cca 5 minut v jednom šálku vody nebo mléka, poté nechte ještě několik minut odstát. Sceďte přes sítko a podle chuti oslaďte medem nebo třtinovým cukrem.

Kontaktujte nás!