Milí zákaznici, děkujeme za Vaši podporu a přízeň v tomto roce! :-) Poslední letošní zásilky odešleme v pátek 21.12. , a to všechny skladové objednávky došlé do pátku 10:00. objednávky došlé později začneme vyřizovat 2.1.2019. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Přejeme vám poklidné a radostné vánoční svátky plné světla!

Novinka

P00311

Skladem

710 Kč s DPH

ks

Vyberte hrnek z naší nabídky a kávu a získejte oridinální ECO dárek v elegantním černém dárkovém boxu. Uvedená cena odpovídá hrnku 400 ml v kombinaci s kávou ESSENZIALE. Vyberete-li jiné varianty, cenu upravíme po přijetí objednávky. Vaši volbu uveďte do poznámky. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Hrnek z biologicky rozložitelného a kompostovatelného bambusového vlákna. Bambus ze 100% udržitelných zdrojů. Certifikováno společností pro lidská práva SEDEX & BSCI. Osvědčení o bezpečnosti potravin z Japonska, LFGB (Europea) a FDA (US). Silikonové části certifikovány BPA free, jedná se o potravinářský silikon. Vynikající odolnost vůči teplu, systém proti ztrátě tekutin při převrhnutí, vhodný do myčky. Co ještě více může mít tento hrnek? Jen pozor - není vhodný do mikrovlnky.

Kontaktujte nás!