Vážení zákazníci, z organizačních důvodů není možné v období od 17. do 26.7. zvolit osobní odběr objednávky ve Vinotéce Matěj, Praha 5. Od 27.7. bude tato možnost opět dostupná. Odesílání objednávek Geisem funguje bez omezení. Omlouváme se za případné komplikace, děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!

Novinka

P00355

31.03.2020

Na objednávku

165 Kč s DPH

ks

Adventní kalendář s čokoládovými zvířátky z jemné a bohaté 70% hořké čokolády. VEGAN. Nový design pro sezónu 2019. Pro velkoobchod a větší objednávky doporučujeme rezervaci již nyní. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Čokolády značky Divine se vyrábí z nejkvalitnějších Fair trade kakaových bobů, které dodává ghanské družstvo malých farmářů Kuapa Kokoo. Farmáři kakao pěstují ve stínu deštného pralesa, pomalu ho fermentují a suší na slunci. Jsou pyšní na společnost Divine Chocolate Ltd, kterou spoluvlastní. Výběrem delikátní čokolády značky Divine máte zaručený gurmánský požitek. Zároveň jste podpořili farmáře z družstva Kuapa Kokoo, kteří za své kakao dostali férovou cenu, která jim pokryla náklady a přinesla přiměřený zisk.
Obsah kakaové sušiny
70%
Druh čokolády
hořké

Kontaktujte nás!