Bio

P00051

Není skladem

949 Kč s DPH

ks

Těstoviny s quinoou z Bolívie. Mají jemnou chuť a vůni a vysokou výživovou hodnotu. Naše těstoviny obsahují 20% quinoi, což je úžasný poměr! Většina těstovin s quinoou na trhu dosahuje max 5-10% podílu quinoi. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

 Alternativa3 spolupracuje s tradičními pěstiteli v Bolívii a po celou dobu dohlíží na celý proces produkce tak, aby výsledný produkt zůstal maximálně přírodní a hodnotný.

Quinoa bílá, neboli merlík čilský je přirozeně bezlepková pseudoobilovina, pěstovaná ve vysokohorských oblastech And. Obsahuje veliké množství bílkovin, vitaminu C nebo také minerálních látek jako jsou například draslík, vápník, hořčík nebo železo. Mimo jiné má i vysoký podíl vlákniny.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Hmotnost
5000 g
Požadované vlastnosti
Bio
Druh
bio

Kontaktujte nás!