Akce - 21% Bio

174814162

Skladem

139 Kč s DPH

175 Kč

36 Kč s DPH (21%)

ks

Kakaové boby jsou považovány za jednu z nejkomplexnějších potravin světa. A to právem, neboť jde o skutečnou výživovou bombu, která je navíc zcela přírodní, bez jakýchkoli přídavků. Naše Bio Fair Trade kakaové boby jsou dokonce řazeny mezi tzv. SuperFood (tedy Super potraviny). Tak se označují 100% přírodní potraviny, pěstované v nejčistší přírodě, s unikátními vlastnostmi a výjimečně vysokou koncentrací vitamínů, minerálů, antioxidantů a enzymů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Profesionální cukráři a znalci čokolád a kakaa vědí, že přestože většina světové produkce kakaa pochází z Afriky, to nejkvalitnější kakao na světě roste v Latinské Americe. A právě tam, na ekologicky hospodařících farmách v zastínění velkých stromů, vyrostly tyto bio kakaové boby, obchodované dle principů a pravidel Fair Trade. Můžete si tak vychutnat opravdovou kvalitu a jedinečnou chuť.

Bio kakaové boby jsou skutečný Pokrm bohů. Tak totiž kakaovník nazval sám Carle Linné, švédský šlechtic, přírodovědec, lékař a zakladatel botanického systému, který kakaovník - Theobroma Cacao – v 18. století poprvé popsal.

Složení: bio kakaové boby nepražené. Bez lepku, vhodné pro vegany.

Kontaktujte nás!