P00134

Není skladem

110 Kč s DPH

ks

Poctivá rozpustná směs kakaového prášku a třtinového cukru k přípravě horké i studené čokolády či kakaového nápoje. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Rozpustný kakaový nápoj s vysokým podílem kakaa, připravený k rozpuštění v horkém mléce. Poctivý 42% podíl kakaa v nápoji dává nápoji skutečně kakaovou chuť, jde o jeden z nejvyšších podílů na trhu vůbec. Surový třtinový cukr pak nápoji dodává delikátní tón karamelu a nezatěžuje organismus tolik jako běžný bílý rafinovaný cukr.

Dopřejte sobě a svým blízkým kakaový nápoj poctivý, nefalšovaný - s vysokým podílem kakaa a třtinovým cukrem. Všechny suroviny jsou v bio kvalitě a obchodovány v souladu s principy Fairtrade. Baleno do praktické dózy s víčkem, kterou můžete opakovaně otevírat a zavírat.

Použitý kakaový prášek obsahuje 10-12 % kakaového másla. Byl vyroben z kakaových bobů, které vypěstovali drobní farmáři v Dominikánské republice. Třtinový cukr pak pochází z Paraguaje, kde rolníci ze sdružení Manduvira pěstují cukrovou třtinu a hned na místě z ní vyrábí třtinový cukr přírodními procesy bez použití chemikálií.

Složení: Bio třtinový cukr nerafinovaný (58 %), bio kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (42 %). Může obsahovat stopy mléka. Bez lepku, vhodné pro vegany.
Uchovávejte v suchu a chladu.

 

Hmotnost
250 g
Požadované vlastnosti
Bio
Druh
bio

Kontaktujte nás!