Bio

164371098

30.11.2019

Skladem

76 Kč s DPH

ks

Delikátní hořká čokoláda s třtinovým cukrem mascobado. Cukr mascobado se získává z šťávy z cukrové třtiny a je nerafinovaný. Vyznačuje se svou aromatičností a výživovou hodnotou. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení: kakaové máslo, třtinový cukr, kakaový prášek. Minimální obsah kakaa 70%. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.

Obsahuje kakao El Ceibo z Bolívie.

Vypěstováno v rámci ekologického zemědělství bez použítí chemických hnojiv a pesticidů.

Kakao je jednou z nejkomplexnějších a nejbohatších potravin, které nám příroda nabízí. Má stimulující účinky, umí pozvednout náladu a zažehnat chmury. Ne nadarmo jej májští indiáni nazývali potravou bohů.

Původ: CEPICAFÉ, Peru El Ceibo, Bolivia Pitafa (Filipinas), nebo Otisa (Paraguay) - cukr

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Kontaktujte nás!