Milí zákaznici, děkujeme za Vaši podporu a přízeň v tomto roce! :-) Poslední letošní zásilky odešleme v pátek 21.12. , a to všechny skladové objednávky došlé do pátku 10:00. objednávky došlé později začneme vyřizovat 2.1.2019. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat telefonicky. Přejeme vám poklidné a radostné vánoční svátky plné světla!

(1)

Bio

164371149

28.02.2021

Skladem

79 Kč s DPH

ks

Čokoláda unikátní svým původem. Kakao bylo vypěstováno na pacifickém pobřeží Ekvádoru drobnými zemědělci kooperativy Apovince, kteří díky obchodování v rámci Fair trade získali možnost zavést moderní technologické postupy, zvýšit výnosy a výkupní cenu, a tím také zlepšit své životní podmínky. Baleno v elegantní papírové krabičce. Čokoláda uvnitř je tenká a krabička má proto větší rozměry. Dopřejte si intenzivní čokoládový zážitek! Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Složení: kakový prášek*°, třtinový cukr*°, kakaové máslo*°, vanilka*°,*=suroviny z Fairtrade produkce 100%, °=suroviny z ekologického zemědělství 100%. Podíl kakaa min. 65%.

BEZ LEPKU. Neobsahuje sojový lecithin.

Vypěstováno v rámci ekologického zemědělství bez použítí chemických hnojiv a pesticidů.

Kakao je jednou z nejkomplexnějších a nejbohatších potravin, které nám příroda nabízí. Má stimulující účinky, umí pozvednout náladu a zažehnat chmury. Ne nadarmo jej májští indiáni nazývali potravou bohů.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Kontaktujte nás!