Tento obchod vznikl v lednu roku 2014 jako malý rodinný obchůdek s ucelenou nabídkou produktů fairtrade a chráněných dílen. Mnohé se od té doby změnilo. Dnes již většinu zboží sami dovážíme přímo od výrobců a postupně transformujeme naši nabídku také pro velkoobchodní zákazníky. Máme radost, že lidé a firmy stále více myslí na etiku nakupování a uvědomují si, že je třeba dobře rozmýšlet, co svým nákupem podpoříme.

Našich zákazníků si velmi vážíme a ke každému přistupujeme osobitě a s otevřeným srdcem. Záleží nám na dobré komunikaci, nejen obchodní, ale hlavně té lidské. Věříme, že prostřednictvím spojení spravedlivého obchodu a vzájemného respektu lze změnit svět.

Snažíme se také o minimalizování ekologické stopy naší činnosti. Obalový materiál si svážíme z okolních firem, které by jej jinak vyhodili. Používáme úsporné energie, netiskneme zbytečné dokumenty, procházející zboží věnujeme charitě.

Do budoucna plánujeme prohlubovat a rozšiřovat aktivity na poli fair trade, a také v oblasti českých chráněných dílen, čímž ještě více propojíme etický smysl našeho podnikání.

Přeji Vám jen dobré :-)

Lída Kopáčková


Najdete nás i na MALL.CZ