Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Minikomoda s 16 keramickými šuplíčky, mangové dřevo

Vyrobeno z udržitelného mangového dřeva a ručně vymalované fantastickými detaily a moderními jemnými barvami, tato 16zásuvková keramická úložná truhla je skutečně jedinečným kusem. Velikost: 32 x 12 x 35 cm, rozměry šuplíčků: hloubka 9cm x šířka 5,5cm x výška 5,5cm
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: STC95
3 100 Kč 2 562 Kč bez DPH 3 100 Kč / 1 ks
Kategorie: Řemeslné výrobky
Položka byla vyprodána…

Dodavatelem této krásné komody s ručně malovanými keramickými šuplíčky je rodinný podnik v Indii, který svým zaměstnancům zajišťuje dobré pracovní podmínky a výhody, včetně důchodů a zdravotní péče. Také splňují podmínky ISO 9001.

Stejně jako všechny produkty Namaste je tato komodka vyrobena podle principů fair trade. Je vyrobena z dřeva mangovníku, udržitelného tvrdého dřeva, který má minimální dopad na životní prostředí.   Má keramické, ručně malované a tradičním způsobem vypalované keramické šuplíčky .

Rozměry: šířka 32cm x hloubka12cm x výška 35cm; rozměry šuplíčků: hloubka 9cm x šířka 5,5cm x výška 5,5cm

Materiál: dřevo mangovníku, keramické zásuvky

Péče: V případě pokapání otřete dřevo ihned suchým hadříkem.  Pro čištění a leštění použijte voskový leštič. Keramiku myjte ručně v teplé mýdlové vodě. Keramika je vhodná pro uchovávání potravin. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky ani silikonové čistící spreje.

U zboží na objednávku prosím počítejte s delším dodacím termínem (cca 2-5 týdnů). Nejprve prověříme skladovou dostupnost u dodavatele a budeme Vás informovat o termínu dodání, který si s Vámi odsouhlasíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu