Ne, my NErozesíláme podvodné e-maily jménem známých velkých společností. Prosím, tyto zprávy ignorujte a nic neplaťte.

Bio Mléčná čokoláda se skořicí 37%, 70 g

Skvělá provoněná čokoláda. Skořice jako synonymum sladkosti, přísada všech cukrářů a hospodyň po celém světě prostoupila tuto tabulku pro vaše potěšení. Min. trvanlivost do 30.7.2024.

Skladem (1 ks)
Kód: TO-002
75 Kč –10 % 67 Kč 60 Kč bez DPH 95 714 Kč / 100 kg
Kategorie: Mléčná čokoláda
Hmotnost: 70 g
Bio Mléčná čokoláda se skořicí 37%, 70 g
Akce Bio
75 Kč –10 %

Důvodem slevy je datum minimální trvanlivosti do 30.7.2024.

Složení: třtinový cukr *, kakaové máslo *, sušené plnotučné mléko *, kakaová hmota *, skořice * 2 %, vanilka *. Kakaová sušina: minimálně 37 %. Mléčná sušina: minimálně 21 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sóji, vajec, pšenice a sezamu. * produkty z ekologického zemědělství – kontrola CERTISYS-BE-BIO-01 – www.certisys.eu. – Fairtrade kakao, cukr, skořice a vanilka. Celkem 78,4 %. Navštivte info.fairtrade.net/sourcing.

Uchovávejte v chladu a suchu.

Rozměr čokolády: 14 × 7 × 1 cm

Čokolády TOHI jsou kompletně zabalené v recyklovatelném obalu, pocházejícím výhradně z udržitelně a odpovědně pěstovaných lesních porostů.

Čokoládovny TOHI jsou certifikované jako "carbon-neutral", což znamená, že emise oxidu uhličitého spojené s produkcí jsou sníženy na minimum. TOHI se podílí na projektech v Ugandě zasazujících se o záchranu místních lesních porostů. V Ugandě je totiž každá domácnost závislá na těžbě a pálení dřeva a uhlí, což způsobuje ničení lesů a znatelné zhoršování stavu ovzduší. Environmentální projekty v Ugandě zavádějí ekologické metody do každodenního života místních obyvatel. Např. použitím ekologických kamen se sníží produkce oxidu uhličitého jedné domácnosti až o 40%. Značku TOHI vytvořila společnost Dolfin jako logický krok vývoje a filozofie firmy s dlouholetou tradicí belgických čokoládoven. Společnost Dolfin vždy dbala na používání čistě přírodních přísad a společenskou odpovědnost. Tohi je malý roztomilý pestrobarevný ptáček objevený v roce 2004 v Kolumbijském pohoří Serranía de los Yariguíes - v izolovaném horském pásu na pomezí Kolumbie a Venezuely, odkud pocházejí i kakaové boby pro TOHI čokolády. Zvláštní náhodou je tento ptáček zbarven do belgických národních barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu