Bio Mléčná čokoláda s pufovanou pohankou, 30 g

Křupavost pufované pohanky v kombinaci s mléčnou čokoládou prozrazuje lahodně gurmánskou směs. Min. trvanlivost do 7.8.2024.

Vyprodáno
Kód: TO-112
36 Kč –11 % 32 Kč 29 Kč bez DPH 106 667 Kč / 100 kg
Kategorie: Napolitánky, malé čokolády
Hmotnost: 30 g
Bio Mléčná čokoláda s pufovanou pohankou, 30 g
Akce Bio
36 Kč –11 %

Důvodem slevy je datum minimální trvanlivosti do 7.8.2024.

Složení : třtinový cukr *, kakaové máslo *, sušené plnotučné mléko *, kakaová hmota *, pohanka * 7%, vanilka *. Kakao: minimálně 37 %. Mléčná sušina: minimálně 21 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sóji, vajec, pšenice a sezamu. * suroviny z ekologického zemědělství – kontrola CERTISYS-BE-BIO-01 – www.certisys.eu – Fairtrade kakao, cukr a vanilka. Celkem 72,5 %. Navštivte info.fairtrade.net/sourcing.

Čokolády TOHI jsou kompletně zabalené v recyklovatelném obalu, pocházejícím výhradně z udržitelně a odpovědně pěstovaných lesních porostů.

Čokoládovny TOHI jsou certifikované jako "carbon-neutral", což znamená, že emise oxidu uhličitého spojené s produkcí jsou sníženy na minimum. TOHI se podílí na projektech v Ugandě zasazujících se o záchranu místních lesních porostů. V Ugandě je totiž každá domácnost závislá na těžbě a pálení dřeva a uhlí, což způsobuje ničení lesů a znatelné zhoršování stavu ovzduší. Environmentální projekty v Ugandě zavádějí ekologické metody do každodenního života místních obyvatel. Např. použitím ekologických kamen se sníží produkce oxidu uhličitého jedné domácnosti až o 40%. Značku TOHI vytvořila společnost Dolfin jako logický krok vývoje a filozofie firmy s dlouholetou tradicí belgických čokoládoven. Společnost Dolfin vždy dbala na používání čistě přírodních přísad a společenskou odpovědnost. Tohi je malý roztomilý pestrobarevný ptáček objevený v roce 2004 v Kolumbijském pohoří Serranía de los Yariguíes - v izolovaném horském pásu na pomezí Kolumbie a Venezuely, odkud pocházejí i kakaové boby pro TOHI čokolády. Zvláštní náhodou je tento ptáček zbarven do belgických národních barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu