Bio Mletá káva kosmopolitní S ÚSMĚVEM, 125 g

Jen na 3 kontinentech lze pěstovat kávu. To nejlepší z Asie, Jižní Ameriky a Afriky se spojuje v naší kosmopolitní kompozici. Výjimečné tělo, kompletní chuť a nízká kyselost. Americká zrna Arabiky dodávají směsi svou intenzivní vůni, africká Robusta rozvíjí její intenzivní a kulatý charakter v chuti, poháněný exotickým kořeněným dotekem asijských zrn.Gurmánská káva pro milovníky speciálních směsí.
Skladem (6 ks)
Kód: P00099
115 Kč 103 Kč bez DPH 920 Kč / 1 kg
Kategorie: Mletá káva
Hmotnost: 125 g

Složení: káva* , *=složky pocházející z organického zemědělství (100%)

Původ kávových zrn: Indie, Uganda, Nicaragua

Káva pochází z fair trade produkce a jejím zakoupením se podílíte na zlepšení životních podmínek domorodých menšin v Latinské Americe.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu