Bio Kávové kapsle ARABICA, 74 ks Lavazza point kompatibilní

Velice jemná, vyvážená chuť s nepatrnou aciditou. Tyto kapsle jsou certifikované jako biologicky rozložitelné. Kapsli můžete bez obav vyhodit na kompost! Obsahuje 75 ks jednotlivě balených kapslí po 7g. Rádi Vám zašleme kapsli jako vzorek k vyzkoušení.
Skladem (5 ks)
Kód: P00060
830 Kč 741 Kč bez DPH 830 Kč / 1 ks
Kategorie: Kávové kapsle

Systém FAP kapsle: Jedná se o kapsli vyrobenou z biologicky rozložitelného polypropylénu, která obsahuje 7g bio mleté kávy. Kasple má dva vnitřní celulózové filtry a biologicky rozložitelné polypropylénové víčko. Kapsle je zabalena v ochranném obalu pro uchování vysoké kvality kávy uvnitř.
Narozdíl od jiných kapslových řešení nabízí systém FAP některé výhody, které umožňují dosáhnout stéjné kvality nápoje v hotelových a kavárenských provozech, jako při použití kávového mlýnku.
Hlavním rozdílem je množství kávy v kapsli, 7.5g je mnohem více, než v jiných běžných kapslích. Nicméně hlavním rozdílem je, že se jedná o jemně mletou kompaktní kávu, čímž získáme stejnou konzistenci jako pravou presso kávu z mlýnku. Některé jiné kapsle jsou vyrobené z instantní kávy a chemických přísad pro dosažení bohaté pěny, což pak již není pravá kávová pěna.
Navíc jsou kávové kapsle certifikovány jako biologicky rozložitelné, čili se v přírodě rychle rozloží bez jakékoli stopy znečištění. Lze je tedy bez obav vyhodit na kompost.

AlterNativa3 je španělská kooperativa založená v roce 1992. Má tak za sebou již mnoholeté zkušenosti na poli Fairtrade a udržitelného zemědělství. Za tu dobu si vybudovala pevné obchodní vazby s fairtradovými pěstiteli v zemích třetího světa a zasloužila se o rozvoj mnoha projektů v místních komunitách. AlterNativa3 se účastní procesů produkce svých výrobků od začátku až do konce. Dohlíží na dodržování zásad udržitelného a eko zemědělství, případně pomáhá s jejich zavedením. Celý proces zpracování pak probíhá ve španělské Barceloně s důrazem na kvalitu a ekologickou odpovědnost i v zhledem k zpracovatelským postupům a balení.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu