Bio Hořká čokoláda s citrónem a zázvorem, 30 g

Vychutnejte si neotřelou osvěžující příchuť. Citrón je zde tak akorát výrazný, aby nepřebil skvělou chuť čokolády. Čokolády TOHI jsou kompletně zabalené v recyklovatelném papírovém obalu, pocházejícím výhradně z udržitelně a odpovědně pěstovaných lesních porostů.

Vyprodáno
Kód: TO-114
36 Kč 32 Kč bez DPH 120 000 Kč / 100 kg
Kategorie: Napolitánky, malé čokolády
Hmotnost: 30 g

Složení kakao*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, citrón° (2%), zázvor* (0,5%), vanilka*. Podíl kakaa 72%. Může obsahovat stopy mléka, ořechů, vajec, soji,  sušeného ovoce a lepku. *=produkt ekologického zemědělství

Rozměr tabulky: 10 × 5 × 0.5 cm

Čokoládovny TOHI jsou certifikované jako "carbon-neutral", což znamená, že emise oxidu uhličitého spojené s produkcí jsou sníženy na minimum.

TOHI se podílí na projektech v Ugandě zasazujících se o záchranu místních lesních porostů. V Ugandě je totiž každá domácnost závislá na těžbě a pálení dřeva a uhlí, což způsobuje ničení lesů a znatelné zhoršování stavu ovzduší. Environmentální projekty v Ugandě zavádějí ekologické metody do každodenního života místních obyvatel. Např. použitím ekologických kamen se sníží produkce oxidu uhličitého jedné domácnosti až o 40%.

Značku TOHI vytvořila společnost Dolfin jako logický krok vývoje a filozofie firmy s dlouholetou tradicí belgických čokoládoven. Společnost Dolfin vždy dbala na používání čistě přírodních přísad a společenskou odpovědnost. Tohi je malý roztomilý pestrobarevný ptáček objevený v roce 2004 v Kolumbijském pohoří Serranía de los Yariguíes - v izolovaném horském pásu na pomezí Kolumbie a Venezuely, odkud pocházejí i kakaové boby pro TOHI čokolády. Zvláštní náhodou je tento ptáček zbarven do belgických národních barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu