Bio Hořká čokoláda s čajem Earl Grey 72%, 70 g

Voňavá čokoláda, jako voňavý šálek čaje Earl Grey. Pro čokoládové gurmány nevšední zážitek.
Skladem (10 ks)
Kód: TO-011
75 Kč 67 Kč bez DPH 107 143 Kč / 100 kg
Kategorie: Hořká čokoláda
Hmotnost: 70 g

Čokolády TOHI jsou kompletně zabalené v recyklovatelném papírovém obalu, pocházejícím výhradně z udržitelně a odpovědně pěstovaných lesních porostů.

Složení : Kakaová hmota*, třtinový cukr *, kakaové máslo *, černý čaj Earl Grey * 2 %, vanilka *, bergamotový esenciální olej *. Kakaová sušina: minimálně 72 %. Může obsahovat stopy ořechů, vajec, mléka, sóji, pšenice a sezamu. * produkty z ekologického zemědělství – kontrola CERTISYS-BE-BIO-01 – www.certisys.eu. – Fairtrade kakao, cukr, čaj a vanilka. Celkem 99,9 %. Navštivte info.fairtrade.net/sourcing.

Čokoládovny TOHI jsou certifikované jako "carbon-neutral", což znamená, že emise oxidu uhličitého spojené s produkcí jsou sníženy na minimum.

TOHI se podílí na projektech v Ugandě zasazujících se o záchranu místních lesních porostů. V Ugandě je totiž každá domácnost závislá na těžbě a pálení dřeva a uhlí, což způsobuje ničení lesů a znatelné zhoršování stavu ovzduší. Environmentální projekty v Ugandě zavádějí ekologické metody do každodenního života místních obyvatel. Např. použitím ekologických kamen se sníží produkce oxidu uhličitého jedné domácnosti až o 40%.

Značku TOHI vytvořila společnost Dolfin jako logický krok vývoje a filozofie firmy s dlouholetou tradicí belgických čokoládoven. Společnost Dolfin vždy dbala na používání čistě přírodních přísad a společenskou odpovědnost. Tohi je malý roztomilý pestrobarevný ptáček objevený v roce 2004 v Kolumbijském pohoří Serranía de los Yariguíes - v izolovaném horském pásu na pomezí Kolumbie a Venezuely, odkud pocházejí i kakaové boby pro TOHI čokolády. Zvláštní náhodou je tento ptáček zbarven do belgických národních barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu